Επαγγελματικές κατηγορίες 2006-2007
Δημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 27, 2006 3:15 am
Α' Εθνική
ΑΕΚ
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΑΡΙΣΑ
ΝΕΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
Β' Εθνική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Γ' Εθνική
Νότιος Όμιλος
1. Άγιος Δημήτριος
2. Αιολικός
3. Απόλλων Αθηνών
4. Ατσαλένιος
5. Αχαρναϊκός
6. Βύζας
7. Διαγόρας
8. Ηλιούπολη
9. Θήβα
10. Θύελλα Πατρών
11. Ο.Φ. Ιεράπετρας
12. Κορωπί
13. Ναυπακτιακός Αστέρας
14. Παναχαϊκή
15. Πανηλειακός
16. Ρόδος
17. Χαλκίδα/Λήλας Βασιλικού
18. Ζάκυνθος ή ΠΑΟ Βάρδας
Βόρειος Όμιλος
1. Αναγέννηση Άρτας
2. Αναγέννηση Καρδίτσας
3. Ανδρούτσος Γραβιάς
4. ΑΣΚ Ολυμπιακός
5. Α.Ε. Γιάννενα
6. Δόξα Γρατινής
7. Δόξα Δράμας
8. Εθνικός Κατερίνης
9. Ένωση Θράκης
10. Θερμαϊκός
11. Λαμία
12. Καβάλα
13. ΠΑΟ Νέων Επιβατών
14. Παναιτωλικός
15. Πιερικός
16. Πολύκαστρο
17. Τρίκαλα
18. η θέση του Πανθρακικού?(Ακράτητος,άλλη ομάδα απο 4η Εθνική ή κανένας)
Τα μόνα σήματα που λείπουν είναι του Ανδρούτσου Γραβιάς και της Ζακυνθου του ΠΑΟ Βάρδας(όποιας τελικά ανέβει)
ΑΕΚ
ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΑΡΙΣΑ
ΝΕΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
Β' Εθνική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Γ' Εθνική
Νότιος Όμιλος
1. Άγιος Δημήτριος
2. Αιολικός
3. Απόλλων Αθηνών
4. Ατσαλένιος
5. Αχαρναϊκός
6. Βύζας
7. Διαγόρας
8. Ηλιούπολη
9. Θήβα
10. Θύελλα Πατρών
11. Ο.Φ. Ιεράπετρας
12. Κορωπί
13. Ναυπακτιακός Αστέρας
14. Παναχαϊκή
15. Πανηλειακός
16. Ρόδος
17. Χαλκίδα/Λήλας Βασιλικού
18. Ζάκυνθος ή ΠΑΟ Βάρδας
Βόρειος Όμιλος
1. Αναγέννηση Άρτας
2. Αναγέννηση Καρδίτσας
3. Ανδρούτσος Γραβιάς
4. ΑΣΚ Ολυμπιακός
5. Α.Ε. Γιάννενα
6. Δόξα Γρατινής
7. Δόξα Δράμας
8. Εθνικός Κατερίνης
9. Ένωση Θράκης
10. Θερμαϊκός
11. Λαμία
12. Καβάλα
13. ΠΑΟ Νέων Επιβατών
14. Παναιτωλικός
15. Πιερικός
16. Πολύκαστρο
17. Τρίκαλα
18. η θέση του Πανθρακικού?(Ακράτητος,άλλη ομάδα απο 4η Εθνική ή κανένας)
Τα μόνα σήματα που λείπουν είναι του Ανδρούτσου Γραβιάς και της Ζακυνθου του ΠΑΟ Βάρδας(όποιας τελικά ανέβει)