Εκπληκτικό !

Ότι Παράπονα,σχόλια κλπ έχετε κάντε τα εδώ.What ever you like and don't like in our webpage.Comments and advice.

Συντονιστής: mike

Απάντηση
stelios
Γ Εθνική
Γ Εθνική
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευ Αύγ 29, 2005 10:31 pm
Τοποθεσία: Attiki

Εκπληκτικό !

Δημοσίευση από stelios »

Γειά σας παιδιά !

Πρώτα θέλω να πώ ότι βρίσκω την ιστοσελίδα σας εκπληκτική.

Είναι φοβερό πόσα logos συλλέξατε, ειδικά για τις ελληνικές ομάδες.

Επισκεύτηκα όλα τα logos από όλες τις χώρες που διαθέτετε, και μου άρεσε πολύ η ιδέα σας !

Το μόνο που έχω να προτείνω, αν σας είναι βέβαια δυνατό, να επεκτείνετε αυτή τη δραστηριότητα και για ομάδες και σε άλλες χώρες της Ευρώπης.

Θα χαρώ πολύ να βοηθήσω σ' αυτήν την προσπάθεια, αν το αποφασίσετε !

Θα προτείνω σε όσους φίλους μου ενδιαφέρονται, να επισκευτούν το site σας !

Σας εύχομαι καλή τύχη για το site, και καλά να περνάτε !
Trustworthy
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 11:42 pm
Τοποθεσία: Greece-Kavala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Trustworthy »

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε Στέλιο. Ο Mike κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλειά. Απίστευτη συλλογή.
Θα κάνετε και καλή παρέα απ' ότι βλέπω αφού και αυτός δεν κρύβει τα φιλο-ολυμπιακά του αισθήματα!
Καλό βράδυ...
Προγνωστικά με πραγματικό ταμείο και καθημερινές ανανεώσεις:
www.trustbet.gr
Άβαταρ μέλους
mike
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 10:58 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Σιγα σιγα

Δημοσίευση από mike »

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε Στελιο.Σιγα σιγα θα μπουν ολα τα πρωταθληματα του κοσμου μεχρι και απο τα πιο μικρα κρατιδια.Απλα υπαρχει ελειψη χρονου.Ολα θα γινουν με το καιρο τους. :D
Cypriot and Greek football logos
http://www.omades.com" onclick="window.open(this.href);return false;
stelios
Γ Εθνική
Γ Εθνική
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευ Αύγ 29, 2005 10:31 pm
Τοποθεσία: Attiki

Δημοσίευση από stelios »

Αυτό είναι πολύ καλό !

Οκ, κάθε πράμα στο καιρό του !

Τα λέμε ! :)
Dino
Β Τοπικό
Β Τοπικό
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Σεπ 16, 2005 7:01 pm

Δημοσίευση από Dino »

Γεια χαρα και από εμένα. Πάρα πολύ καλή προσπάθεια το site!!! Πως μπορώ να σας στείλω κάποια σηματα τα οποία όπως είδα δεν έχετε? Δώστε μου ένα mail
Trustworthy
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 11:42 pm
Τοποθεσία: Greece-Kavala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Trustworthy »

Wellcome Dino! Ασχολείσαι καθόλυ με στοίχημα?
Παιδιά για κοιτάξτε σήμερα λίγο πιο καλά το διπλό της Γάνδης, ΄τον άσσο της Βερόνα και τη νίκη της Εθνικής μας στο μπάσκετ. Κάλό βράδυ.
Προγνωστικά με πραγματικό ταμείο και καθημερινές ανανεώσεις:
www.trustbet.gr
Dino
Β Τοπικό
Β Τοπικό
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Σεπ 16, 2005 7:01 pm

Δημοσίευση από Dino »

Wellcome Dino! Ασχολείσαι καθόλυ με στοίχημα?
Με στοίχημα ασχολούμαι αρκετά, απλά δεν παίζω πανω από 10-15 Εuro την εβδομάδα.

Τώρα όσον αφορά το site, θα ήθελα να κάνω κάποιες προτάσεις: :idea:
1) Θα ήταν πολύ καλό να γίνει διαχωρισμός των σημάτων των ομάδων της Δ' Εθνικής, από αυτά των ομάδων των τοπικών πρωταθλημάτων. Έτσι όπως είναι επικρατεί ένα χάος και κάπου χάνεσαι. Θεωρώ ότι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερα δύσκολο, αλλά είναι ιδιαίτερα σημαντικό.
2) Εκτός από τα σήματα, μελλοντικά ίσως θα μπορούσαν να μπουν και κάποια γενικά στοιχεία για κάθε ομάδα, όπως χρώματα, τίτλοι, συμμετοχές στις διάφορες εθνικές κατηγορίες, έτος ίδρυσης κτλ. Δηλαδή πράγματα τα οποία δεν είναι δύσκολο να βρεθούν και θα δώσουν και ένα άλλο χρώμα στην κάθε ομάδα από ένα ξερό σήμα.

Αυτά προς το παρόν, δεν ξέρω πως σας φαίνονται αυτά που προτείνω...
stelios
Γ Εθνική
Γ Εθνική
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευ Αύγ 29, 2005 10:31 pm
Τοποθεσία: Attiki

Δημοσίευση από stelios »

Καλώς ήρθες Dino !

Πώς τα πάς ?

Πολύ καλές οι προτάσεις σου, ελπίζω να εφαρμοστούν............
Trustworthy
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 11:42 pm
Τοποθεσία: Greece-Kavala
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Trustworthy »

Πολύ καλές οι προτάσεις σου Dino. Ο Mike λείπει αυτήν την εβδομάδα, οπότε την Παρασκευή που θα επιστρέψει θα έχουμε και νεότερα πάνω σε αυτό!
Καλό βράδυ...
Προγνωστικά με πραγματικό ταμείο και καθημερινές ανανεώσεις:
www.trustbet.gr
ΠΑΤΡΕΥΣ
Α Τοπικό
Α Τοπικό
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2005 2:02 pm
Τοποθεσία: Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Δημοσίευση από ΠΑΤΡΕΥΣ »

ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ DINO;;; ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟΣΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΚΡΙΣΗ!!! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΤΑ LOGOS ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΡΧΗ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΕ EXTRA ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ (ΧΡΩΜΑΤΑ, ΕΔΡΕΣ, ΤΙΤΛΟΥΣ ΚΠ.) ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ... ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ SITE ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ: OMADES.GR... ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΣΤΗ!!!
PANACHAIKI SINCE 1891!
FORZA ROSSONERI!!!
ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!...
Άβαταρ μέλους
mike
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 10:58 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Δημοσίευση από mike »

Οχι και καμία απόκριση.Το πρώτο σκέλος του DINO έγινε.Διαχωρίστηκαν οι ομάδες της Δ Εθνικής απο τα τοπικά πρωταθλήματα.Μην λές οτι να ναι.Οσο για το δεύτερο σκέλος του Dino υπαρχει ελλειψη χρονου.Πρέπει το site να ξανασχεδιαστεί με καποιο ετοιμο πρόγραμμα διαχειρισης περιεχομένου όπως ειναι το Mambo ή το Joomla.Αυτό θέλει πάρα πολύ δουλειά.Μπορείς να το κάνεις?Εαν ναι πολύ ευχαρίστως να σε βοηθήσω.Μην τα βλέπεις ολα τόσο εύκολα. :evil:
Cypriot and Greek football logos
http://www.omades.com" onclick="window.open(this.href);return false;
ΠΑΤΡΕΥΣ
Α Τοπικό
Α Τοπικό
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2005 2:02 pm
Τοποθεσία: Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Δημοσίευση από ΠΑΤΡΕΥΣ »

COOL MATE...
Ίσως με παρέσυρε λίγο ο υπερβάλλων ζήλος, αλλά υπάρχει και αντίλογος. Καταρχάς όσον αφορά στην πρώτη πρόταση του Dino, έχει υποπέσει στην αντίληψη μου εδώ και πολύ καιρό ότι έγινε σεβαστή... Συνεπώς, φαίνεται ότι διατυπώθηκα εν μέρει λανθασμένα, καθώς θα έπρεπε να έχω διαχωρίσει το ζήτημα της σωστής διαίρεσης των ομάδων σε κατηγορίες. Στα δε τεχνικά ζητήματα δεν μου πέφτει καθόλου λόγος, οπότε θα ανακαλέσω την άποψή μου ότι είναι πολύ εύκολο να επεκταθεί το site! Αντιλαμβάνομαι επίσης ότι η διαχείριση μιας ιστοσελίδας είναι ιδιαίτερα χρονοβόρα διαδικασία, ειδικά όταν γίνεται από ένα ή πολύ λίγα, σε κάθε περίπτωση, άτομα. Από την άλλη όμως πλευρά, το να υποβάλλονται προτάσεις και ιδέες (όσο δυσχερής κι αν είναι η υλοποίησή τους) είναι αναφαίρετο στοιχείο της διαδικτυακής δημοκρατίας που εγκαινιάζει κάθε άρτια οργανωμένο forum, όπως το δικό σας. Η δουλειά του διαχειριστή με τη σειρά του είναι να αξιολογεί τα προτεινόμενα σχέδια και να αποφασίζει τι θα πράξει τελικά, ενημερώνοντας όμως κατάλληλα τους φίλους της σελίδας για τους λόγους για τους οποίους δεν ακολουθεί τις προτάσεις τους, όταν το κάνει. Εν προκειμένω, στην πρόταση του Dino δεν υπήρξε όντως (από 18/9) ΚΑΜΙΑ απόκριση από τον διαχειριστή και σ' αυτό στάθηκα και πήρα αφορμή να γράψω το συγκεκριμένο post. Δεν υπήρχε καμία πρόθεση από την πλευρά μου να θίξω τη δουλειά που γίνεται στο site, το οποίο είναι ούτως ή άλλως το πρωτοπόρο στη χώρα μας σε επίπεδο ποδοσφαιρικών logos...
Οπότε, το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να συνεχίσετε την καλή δουλειά σας και να λαμβάνετε υπόψη σας (όπως κάνετε ήδη) τις προτάσεις των φίλων της σελίδας. So, take your time (κανείς δεν σας τον πήρε, άλλωστε...)!...
PANACHAIKI SINCE 1891!
FORZA ROSSONERI!!!
ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!...
Άβαταρ μέλους
mike
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 10:58 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

sinexizoume

Δημοσίευση από mike »

Οποτε μετά την μικρή παρεξήγηση που έγινε συνεχίζουμε ακάθεκτοι.Πολύ μου αρεσε αυτη η λέξη πρωτοπόρο που είπες.Σέυχαριστω για τα καλα σου λόγια.Ελπίζω να βρεί μεγαλύτερη ακομα ανταπόκριση στο μέλλον γιατί τουλάχιστον απο οικονομικής πλευράς πάει από το κακό στο χειρότερο.Αυτά τα ολίγα.Φορτσα παναχαικη για να γλιτωσουμε την πτώση που έρχεται. :lol:
Cypriot and Greek football logos
http://www.omades.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση