Κυριακή 4/1/2009

Εδω μπορείτε να γράφετε οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Συντονιστής: mike

Απάντηση
Trustworthy
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 11:42 pm
Τοποθεσία: Greece-Kavala
Επικοινωνία:

Κυριακή 4/1/2009

Δημοσίευση από Trustworthy »

Καλή χρονιά σε όλους. Εύχομαι το 2009 να είναι καλύτερο από το 2008 και για να συμβεί αυτό εύχομαι να έχουμε υγεία. Όλα τα υπόλοιπα είναι δευτερευσούσης σημασίας αν και όχι ασήμαντα.
Σήμερα ξεχώρισα 6 αναμετρήσεις.

Inverness - Rangers 2: Η πιο αδύναμη ομάδα της Premier League απέναντι στην μία εκ των δύο καλύτερων ομάδων της Σκωτίας. Ο άσσος είναι πολύ δυνατός.

Trofense - Benfica 2: Μία από τα ίδια και για αυτό το ζευγάρι.

Ilisiakos - Kastoria 1: Στην Καστοριά ήμουν τις προηγούμενες ημέρες. Στην πόλη επικρατούσαν πολύ χαμηλές θερμοκρασίες, έπεσε και πολύ χιόνι μέσα στην πόλη (10 πόντους) και πιστεύω ότι οι παίκτες της ομάδας των Γουναράδων δεν προπονήθηκαν έτσι όπως θα έπρεπε. Το παιχνίδι είναι κομβικό και για τις δύο ομάδες αλλά πιστεύω ότι η ομάδα της Αθήνας θα καταφέρει να πάρει τους 3 βαθμούς. Σημαντικότατη είναι η απουσία του μεσοεπιθετικού Χαλίμι από την ομάδα της Καστοριάς.

Tenerife - Sevilla B 1: Εκτός έδρας τα πάει πολύ καλά η Τενερίφη. Εντός έδρας πρέπει να κερδίζει κάθε παιχνίδι προκειμένου να φτάσει στην πολυπόθητη άνοδο. Η Σεβίλλη Β δείχνει ότι έχει συμβιβαστεί με την ιδέα του υποβιβασμού.

Huelva - Numancia 1: Ντέρμπι ουραγών με την Ουέλβα να είναι καλύτερη σαν ομάδα στα μάτια μου. Must win το σημερινό παιχνίδι για αυτήν, η απόδοση καλή και εγώ...ακολουθώ!

Panathinaikos - AEK 1: Ο Παναθηναϊκός έχει καλύτερη ομάδα από την ΑΕΚ. Επιπλεόν ο Παναθηναϊκός εάν θέλει να διεκδικήσει το πρωτάθλημα πρέπει να πάρει όλους τους εντός έδρας αγώνες ανεξαιρέτως. Αρχή νομίζω μπορεί να γίνει από σήμερα. Μέτριο ποντάρισμα.

Επίσης ο άσσος του Διαγόρα μου αρέσει αρκετά.
Καλή Κυριακή να έχουμε...
Προγνωστικά με πραγματικό ταμείο και καθημερινές ανανεώσεις:
www.trustbet.gr
Απάντηση