Μια προταση...

Ότι Παράπονα,σχόλια κλπ έχετε κάντε τα εδώ.What ever you like and don't like in our webpage.Comments and advice.

Συντονιστής: mike

Απάντηση
satyros
Β Τοπικό
Β Τοπικό
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 11, 2007 10:23 pm

Μια προταση...

Δημοσίευση από satyros »

Πλεον απ ότι έχω παρατηρήσει ούτε καν οι αθλητικές εφημερίδες δεν δημοσιεύουν αποτελέσματα και βαθμολογίες των τοπικών πρωταθλημάτων..
Παλιά υπήρχε η στήλη "Η ελλάδα παίζει μπάλα", εδώ και καιρό δεν την έχω πετύχει..

Θα πρότεινα, αν και εφόσον αυτό είναι ευκολο, όχι ανά βδομάδα αλλά μια φορά το μήνα ή το δίμηνο κάπως να συγκεντρώνονται οι τρέχουσες βαθμολογίες των τοπικών και να αναρτούνται στη σελίδα...

Γιατί καλώς η κακώς, η συγκεκριμένη σελίδα είναι η πιο εμπεριστατωμένη σχετικά με τα τοπικά πρωταθλήματα, κι ας έχει μόνο σήματα. όλα τα αθλητικα ΜΜΕ γραμμένα τα έχουν τα ΜΜΕ...
Άβαταρ μέλους
mike
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Δευ Μάιος 23, 2005 10:58 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Πολυ δύσκολο

Δημοσίευση από mike »

Είναι πολύ δυσκολο αυτό που ζητάς φίλε μου γιατί αν δεν μπορούν να το κάνουν οι εφημερίδες που έχουν τόσους δημοσιγράφους πως θα το κάνουμε εμείς που είμαστε ενα απλό ερασιτεχνικό site.Και αυτό που έγινε με την παρουσίαση όλων των τοπικών πρωταθλημάτων της Ελλάδας έγινε με πολύ κόπο.Υπάρχει πολύ μικρή βοήθεια από τις ενώσεις ποδοσφαιρικών σωματείων.Οπότε πρός το παρόν είναι πολύ δύσκολο αυτό που ζητάς.Ίσως στο μέλλον αν βρεθούν ανταποκριτές απο την κάθε ΕΠΣ να πραγματοποιηθεί η επιθυμία σου.
Cypriot and Greek football logos
http://www.omades.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση